Serdal Yazıcı
Serdal Yazıcı
Mathematician, Gazi University
gazi.edu.tr üzerinde doğrulanmış e-posta adresine sahip
Başlık
Alıntı yapanlar
Alıntı yapanlar
Yıl
A new generalization of Szász operators and its approximation properties
S YAZICI, B CEKIM
BOOK OF ABSTRACTS, 148, 2018
2018
A Kantorovich Type Generalization of the Szasz Operators via Two Variable Hermite Polynomials
S Yazıcı, B Çekim
Gazi University Journal of Science 30 (4), 432-440, 2017
2017
Sistem, işlemi şu anda gerçekleştiremiyor. Daha sonra yeniden deneyin.
Makaleler 1–2